-

Freni Patlayıp Eve Giren Kamyonun 1 Aydır Evden Çıkarılması Bekleniyor

Gündem Haberleri 5 Kasım 2016 - 11:10
Malatya'da freninin patlaması sonucu Suriyelilerin yaşadığı eve girip 1 kişinin ölümüne 6 kişinin de yaralanmasına neden olan kamyon 1 aydır evden çıkarılmayı bekliyor.
Freni Patlayıp Eve Giren Kamyonun 1 Aydır Evden Çıkarılması Bekleniyor

Malatya’da freninin patlaması sonucu Suriyelilerin yaşadığı eve girip 7 aylık hamile bir Suriyeli kadının ölümüne, biri hamile 6 kişinin yaralanmasına neden olan kamyon 1 aydır evden çıkarılmayı bekliyor.

Malatya’da yaklaşık bir ay önce freninin patlaması sonucu Suriyelilerin yaşadığı eve girerek 7 aylık hamile bir Suriyeli kadının ölümüne, biri hamile 6 kişinin yaralanmasına yol açan kamyon halen evden çıkarılmadı.

“1 AYDIR NE GELEN VAR NE GİDEN, MAĞDURUM”

Kazanın ardından kamyonun evde unutulduğunu belirten ev sahibi Mehmet Dinçer, “Bir aydır burası bu şekilde biz bekliyoruz. Ben burada bakkal dükkanım vardı. Tam 1 aydır bu şekilde bekliyorum. Ne gelen var ne giden. Mağdur durumdayız. İş yerim kapalı, ben bu iş yerinden ev geçindiriyordum. Hala aynı durumdayız. Mağdur durumdayım.

“BEN BURADAN EKMEK PARASIKAZANIYORUM”

Ne yapacağımızı bilmiyorum. Bekliyoruz. ‘Savcılık aşamasındayız’ diyorlar, ‘savcılık daha karar vermedi’ diyorlar. Kamyon çıkarılacağı zaman bilirkişi ‘bina yıkılacak’ diye bir karar vermiş. Bina yıkılacak fakat ben ne yapacağımızı bilmiyorum. Ben burada 22 senedir esnaflık yapıyorum, buradan ekmek parası kazanıyorum. Mağdur durumdayız. İlgililerin bize yardımcı olmalarını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema