-

Canlı Bombanın Hedefi Olan ‘Emrullah’ Yeni Yüzüne Kavuştu!

Gündem Haberleri 10 Ekim 2016 - 18:18
Gaziantep'teki kına gecesinde canlı bombanın hedefi olan ve yüzünden yaralanan Emrullah Urtekin (11), Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla yeni yüzüne kavuştu.
Canlı Bombanın Hedefi Olan ‘Emrullah’ Yeni Yüzüne Kavuştu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep’in ziyareti esnasında hastanede ziyaret ettiği Emrullah Urtekin’i Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e emanet etmiş ve yüz naklinin yapılmasını istemişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatlarını yerine getiren Şahin, girişimlerini hızlandırdı ve Emrullah’ı Bodrum Acı Badem Hastanesi’nde görev yapan Gaziantepli Uzman Doktor Mehmet Mutaf’a amaliyat ve tedavi ettirdi.

TEDAVİSİ BİTTİ, EVİNE DÖNDÜ

Önceki gün tedavisi tamamlanarak Gaziantep’teki evine dönen Emrullah Urtekin’i evinde ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, Urtekin’e bir kez daha geçmiş olsun dileyerek moral verdi. Sürekli Emrullah Urtekin’in yanında olan ve bu süreci atlatması için sık sık onu ziyaret ederek moral veren Şahin, küçük Emrullah’ın iyileşme sürecinde ziyaretini sürdüreceğini ifade etti.

“CUMHURBAŞKANIMIZ SORUYOR, İYİLEŞİNCE YANINA GİDERİZ”

Emrullah’ın tamamen iyileşmesinden sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanına gidebileceklerini ifade eden Şahin, “Cumhurbaşkanımız seni benden soruyor. İnşallah iyileşince birlikte yanına gideriz” şeklinde konuştu.

1 AY SONRA OKULUNA GİDEBİLECEK

Şahin, Emrullah’ın yaklaşık bir ay sonra eski haline kavuşabileceğini ve okuluna yeniden gidebileceğini söyledi. Başkan Şahin, daha öncede Emrullah’ın Cumhurbaşkanı Erdogan’dan istediği Fenerbahçe formasını hastahanede ziyaret ederek teslim etmişti.

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema