-

‘Beni Affet’ Yazılı Pankart Astı, Görenler Şaşkınlıkla İzledi

Gündem Haberleri 3 Kasım 2016 - 14:42
Adıyaman'da bir üniversite öğrencisi sevgilisi için pankart açtı. "Bir eşeklik ettim" yazılı pankartı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Pankartı gören kız hızla uzaklaştı.
‘Beni Affet’ Yazılı Pankart Astı, Görenler Şaşkınlıkla İzledi

Adıyamanlılar sabah Demokrasi Parkı önünden geçerken dikkat çeken bir pankartla karşılaştılar. Parkın girişinde “Bir eşeklik ettim, seni çok seviyorum, beni affet Elif” pankartı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Pankartı gören vatandaşlar cep telefonları ile pankartı çekmeye başladı.

BARIŞMAK İÇİN PANKART ASTI

Bez parçasına “Bir eşeklik ettim, seni çok seviyorum, beni affet Elif” yazan kişinin Adıyaman Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisi Hüseyin Çetintaş olduğu ortaya çıktı. Üniversite öğrencisi Hüseyin Çetintaş, sevgilisiyle küstüğünü ve barışmak için pankart astığını belirtti.

ZABITADAN SÜRE İSTEDİ

İzinsiz pankart asıldığı yönünde zabıta ekiplerine ihbar yapılıca zabıta ekipleri olay yerine geldi. Zabıta ekipleri pankartı kaldırmak istedi ancak, genç aşık zabıtalardan yarım saat süre istedi. Zabıta ekipleri de gencin bu talebini kırmayarak yarım saat bekledi.

VATANDAŞ DA DESTEK VERDİ

Genç aşığın bu davranışına vatandaşlar da destek vererek, Elif isimli kızın gelerek Hüseyin Çetintaş’ı affetmesini istedi. Hatta bazı kişiler kız istemeye giderlerse tatlı ikramını kendilerinin yapacağını belirtti.

KALABALIĞI GÖRÜNCE UZAKLAŞTI

Genç kız pankartın bulunduğu yerde kalabalığı görünce, karşı kaldırımdan hızlıca uzaklaştı. Hüseyin Çetintaş ise arkasından koşarak uzaklaştı. Zabıta ekipleri de pankartı indirdi.

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema