-

Antalya Adliyesinde Bomba Paniği Yaşandı

Gündem Haberleri 6 Ekim 2016 - 10:44
Antalya Adliyesi içeride 'bomba' olduğu ihbarı üzerine boşaltıldı, vatandaşlar bölgeden uzaklaştırıldı. Yapılan aramada herhangi bir bomba emaresine rastlanmadı.
Antalya Adliyesinde Bomba Paniği Yaşandı

Antalya Adliyesinde bomba ihbarı yapıldı. Adliye saat 09.00’da boşaltıldı. Polis adliye çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Olay yerine bomba imha uzmanları ve özel harekat polisleri de sevk edildi.

CUMHURİYET BAŞSAVCISI: TEDBİR AMAÇLI BOŞALTILDI

Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz da , Antalya Adliyesinin bomba ihbarı nedeniyle tedbir amaçlı boşaltıldığını söyledi.

“CANLI BOMBA İDDİALARI GERÇEĞE AYKIRI”

Başsavcısı Solmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Adliye binasına bomba konulduğu yönünde bir ihbar olduğunu ifade ederek, “Canlı bomba iddiaları gerçeğe aykırıdır. Sadece emniyete yapılan bomba konulduğu yönünde bir ihbar sonucunda tedbir amaçlı Adliye boşaltılmıştır.” dedi.

VATANDAŞLAR BÖLGEDEN UZAKLAŞTIRILDI

Polis ekipleri Adliye çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Bina çevresine şerit çeken ekipler, vatandaşları bölgeden uzaklaştırdı.

BOMBA EMARESİNE RASTLANMADI

Antalya Adliye’sinde polisin yaptığı aramalarda, herhangi bir bomba emaresine rastlanılmadığı, kontrollerin ardından adliye personelinin görevlerinin başına döndüğü bildirildi.

Polis tedbiren adliye çevresindeki önlemlerini sürdürüyor.

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema