-

Anne Olmak İsteyen Kadınlara Yeni Uygulama: Baba Siparişi Ver

Gündem Haberleri 28 Eylül 2016 - 16:49
Londra Sperm Bankası yeni bir telefon uygulaması geliştirdi. 'Baba Siparişi Ver' uygulamasıyla çocuk isteyen kadınlar beğendikleri erkeklerin spermlerini seçebilecek.
Anne Olmak İsteyen Kadınlara Yeni Uygulama: Baba Siparişi Ver

İngiltere’de çocuk sahibi olmak isteyen kadınlara hizmet veren Londra Sperm Bankası, yeni bir telefon uygulaması geliştirdi. Kadınlar bu uygulama sayesinde bebek yapmak isteyecekleri sperm bağışçılarını seçebilecekler.

FİYATI 950 STERLİN

‘Baba Siparişi Ver’ adındaki aplikasyonda pek çok erkeğin fiziksel özellikleri, kariyerleri ve karakterleriyle ilgili bilgilerin bulunduğu uygulamanın fiyatı 950 sterlin İngiliz yetkililer, aplikasyona yoğun bir ilgi olduğunu söylüyor.

Londra Sperm Bankası bilim direktörü Dr. Kamal Ahuja, uygulamanın özellikle mahremiyet arayan kadınlara hitap ettiğini ifade etti. İngiliz Sunday Times gazetesine konuşan Dr. Ahuja, “Uygulama sperm donörü arayan kadına kendi evinin mahremiyetinde, istediği kadar zaman harcayarak karar verme şansı veriyor.” dedi. Bankadaki isimsiz sperm donörlerinin çoğunluğu ise avukat, doktor ve mühendis gibi meslek mensubu kişilerden oluşuyor.

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema