-

Ali Erkazan: Hakan Meriçliler Masözle Cinsel İlişkiye Girmiş

Gündem Haberleri 3 Ekim 2016 - 14:24
Oyuncu Ali Erkazan "Hayat Sevince Güzel" dizi setinde Hakan Meriçliler'le yaşadığı kavgayı canlı yayında anlattı. Erkazan, "Hakan Meriçiler masöz kızlardan biriyle ilişkiye girmiş" dedi.
Ali Erkazan: Hakan Meriçliler Masözle Cinsel İlişkiye Girmiş

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programına katılan usta oyuncu Ali Erkazan, Hakan Meriçliler’in kadın sorunu olduğunu ve bunun hastalık seviyesinde olduğunu ileri sürdü.

“MASÖZLE BİLE İLİŞKİ YAŞADI”

Dizi setinde yaşanan kavganın detaylarını da anlatan Ali Erkazan, Hakan Meriçliler’in otel müdürünün eşi dahil oteldeki tüm kadınları taciz ettiğini iddia etti. Meriçiler’in otelde masaj hizmeti veren masözle bile ilişki yaşadığını öne süren Ali Erkazan, son olarak kendi kız arkadaşına yönelik hareketleri sonrasında kavga çıktığını anlattı.

İşte Erkazan’ın anlattıklarından satırbaşları;

“Sevgilim yanıma tatile geldi. Kendisi çok cana yakın, içten bir kızdır, Herkese çok saygılı, içten davranıyordu. Bu arkadaş onun byu davranışlarını başka şekilde yorumlamaya başladı.

Kadın zaafı var bu arkadaşın. Otel sahibinin karısı, masöz kızlar falan… Taciz ettiği insanlar var. Çevresinde ne kadar kadın varsa hepsine yanaşmış. Bunları o kadınlar bana anlattı.

Hatta bir keresinde masöz kızlardan biriyle cinsel ilişkiye girmiş.”

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema