-

2 Kuzen Kendilerini Alkollü Olduğu İçin Taksiye Almayan Şoförü Öldürdüler

Gündem Haberleri 7 Ekim 2016 - 23:16
İzmit'te alkol alan 20 ve 21 yaşındaki iki amca çocuğu, kendilerini alkollü olduğu için taksiye almayan 65 yaşındaki Ali Özakman isimli taksi şoförünü bıçaklayarak öldürdü.
2 Kuzen Kendilerini Alkollü Olduğu İçin Taksiye Almayan Şoförü Öldürdüler

İzmit’te, kavga ettikleri taksici 65 yaşındaki Ali Özkaraman’ı bıçaklayarak öldüren 20 yaşındaki Yıldıray Seyhan ile amcasının oğlu 21 yaşındaki Oğuz Seyhan, adliyeye sevk edildi. Yıldıray ve Oğuz Seyhan, alkollü oldukları gerekçesiyle kendilerini aracına almak istemediği için sürücü ile kavga ettiklerini söyledi.

GÖĞSÜNDEN VE KARNINDAN BIÇAKLADILAR

Dün gece, Terzibayırı Mahallesi Korniş Caddesi’nde meydana gelen olayda, taksici Ali Özkaraman ile aracına binen Yıldıray Seyhan ve amcasının oğlu Oğuz Seyhan arasında tartışma çıktı. Taksici aracını durdururken, çıkan kavgada bıçaklar çekildi. 2 kişinin saldırısına uğrayan taksici Ali Özkaraman, Oğuz Seyhan’ı bacağından bıçakladı. Yıldıray Seyhan ise Ali Özkaraman’ı göğsünden ve karnından bıçakladı.

ADLİYEYE GETİRİLDİLER

Taksici yaşamını yitirirken, polis Yıldıray ve Oğuz Seyhan’ı gözaltına aldı. Yıldıray ve Oğuz Seyhan polise verdikleri ifadelerinde, alkollü olmaları nedeniyle taksicinin kendilerini araca almak istemediğini, araca bindikten sonra çıkan tartışmanın ardından kavga ettiklerini söyledi. Emniyetteki işlemlerin ardından çelik yelek giydirilen Yıldıray ve Oğuz Seyhan bugün öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi. Taksici Özkaraman ise bugün Başiskele’de toprağa verildi.

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema