-

2 İneği Çalınan Besici: Bunu Gören Polise Bildirsin

Gündem Haberleri 8 Ekim 2016 - 16:49
Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde bir ahıra giren hırsızlar, 26 bin değerinde olduğu belirtilen 2 ineği çaldı. İneklerin sahibi, inekleri görenlerin polise bildirmesini istedi.
2 İneği Çalınan Besici: Bunu Gören Polise Bildirsin

Bitlis’in Adilcevaz ilçesi Cevizli Mahallesi’nde bir ahıra giren hırsızlar, 26 bin değerinde olduğu belirtilen 2 ineği çaldı.

AHIRA GELDİĞİNDE HAYVANLARIN OLMADIĞINI FARK ETTİ

Cevdet Kapucu’ya ait ahıra giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler 2 ineği çalarak kayıplara karıştı. Sabah ahıra geldiğinde hayvanlarının yerinde olmadığını fark eden Kapucu, polise haber verdi. Polis ekipleri, hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

26 BİN LİRA DEĞERİNDEKİ İKİ İNEK

Yıllardan bu yana kendi çabaları ile hayvancılık yaptığını belirten Kapucu, şöyle dedi: “Hayvanlarıma yem vermek için sabah gittiğimde ahır kapısının kırıldığını gördüm ve ahırda bulunan 26 bin lira değerindeki iki ineğimin çalındığını fark ettim.

“LÜTFEN GÖREN POLİSE BİLDİRSİN”

Hemen Emniyet’e bildirdim. İki gün boyunca tüm aramalarımıza rağmen ineklerimizi bulamadık. İneklerimin fotoğraflarını gören duyarlı vatandaşların güvenlik ekiplerine bildirmelerini rica ediyorum.”

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema