-

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Maraton İçin Trafiğe Kapatıldı

Gündem Haberleri 13 Kasım 2016 - 11:35
İstanbul'da bugün düzenlenecek olan 38. Vodafone İstanbul Maratonu nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çift yönlü trafiğe kapatıldı.
15 Temmuz Şehitler Köprüsü Maraton İçin Trafiğe Kapatıldı

38. Vodafone İstanbul Maratonu nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çift yönlü trafiğe kapatıldı.

KÖPRÜ TRAFİĞE KAPATILDI

Saat 09.00’da yapılacak maraton nedeniyle saat 06.00’dan itibaren köprü, Anadolu-Avrupa Avrupa-Anadolu geçişine kapatıldı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü kullanacak tüm sürücüler kapatma noktalarından en kısa güzergahtan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü istikametine yönlendirildi.

METROBÜSLER FSM KÖPRÜSÜ’NÜ KULLANIYOR

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün trafiğe kapatılması nedeniyle metrobüsler Anadolu-Avrupa arasında seferlerini Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinden gerçekleştiriyor. Buna göre Kadıköy-Söğütlüçeşme metrobüs durağından yola çıkan metrobüsler, Fatih Sultan Mehmet Köprüsünü geçerek Zincirlikuyu metrobüs durağına ulaşıyor. Avcılar’dan Zincirlikuyu’ya kadar gelen metrobüsler de buradan FSM Köprüsü’ne yönlendiriliyor.

Sabahın erken saatlerinde FSM Köprüsünü kullanmaya başlayan metrobüs seferlerinin yarışın bitiminin ardından normale döneceği öğrenildi.

13 Kasım 2016 Pazar 07:43

Sınırda kritik gelişme! Ve El Bab için düğmeye basıldı 38. İstanbul Maratonu’nun kazananı kardeş ülkeden Akıllara durgunluk veren taktik, deponun kapısı açılınca ortaya çıktı Adana’da şehre giren tüm araçlar ve şahıslar tek tek aranıyor “Trump senin için geliyor FETÖ” Manşetler Son Dakika Gazeteler Ekonomi Magazin Spor Dünya Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

İÇERİK YORUMLARI
Son Dakika Güncel Haberler
Ataşehir Haber Servisi © 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema